RSMansory - NA PREDAJ slnečný 3-izbový byt na sídlisku Juh v Trenčíne
Prijímame aj platby
v kryptomenách!
Symbol
Instagram
Odber noviniek
© Všetky autorské práva vyhradené
EN SK

NA PREDAJ slnečný 3-izbový byt na sídlisku Juh v Trenčíne

sunset house
  • Lokalita:
    Trenčín
  • Mobil:
    0905 613 821
  • \
  • Cena:
    155 000.00 €
Realitný servis Mansory Vám ponúka na predaj krásny, slnečný 3 izbový byt o výmere 75 m2 s priestrannou lodžiou približne o rozlohe 5 m2 v Trenčíne, na sídlisku Juh..

Byt sa nachádza na 3 poschodí z celkových 7 poschodí v zrekonštruovanom bytovom dome. Bytový dom je zateplený so zrekonštruovanou strechou, novým výťah, vstupnou halou. Na spoločných priestoroch sú vymenené plastové okná.

Byt prešiel rekonštrukciou pri ktorej boli vymenené plastové okná, interiérové dvere s obložkami, na mieru robená kuchynská linka so zabudovanou plynovou varnou doskou, rúrou a digestorom. Samostatné wc a kúpeľňa s vaňou tiež prešli rekonštrukciou. Menené boli aj podlahové kritiny a to plávajúce podlahy v izbách a dlažba na chodbe, kuchyni, kúpeľni a wc.

K dispozícii je tiež pivnica o rozlohe približne 2 m2, kočikáreň a práčovňa so sušiarňou.

Lokalita v ktorej sa byt nachádza Vám ponúka kompletnú občiansku vybavenosť  len pár krokov od domu. Peši odvediete svoje deti do škôlky, školy, na rôzne detské ihriská, neďaleko je tiež nákupné centrum Južanka kde sú potraviny, lekáreň , pošta, reštaurácia, fitness centrum a iné obchody.

Neďaleko od bytu sú aj autobusové zastávky - ID 1079

Úžitková plocha

75.00 m2

Kategória

3 izbový byt

Výmera pozemku

75.00 m2

Status

Voľný ihneď

Predajte nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmienok!

MOBIL
banner

RS Mansory ponuka