RSMansory - AKTUÁLNE ZNÍŽENÁ CENA! Rodinný dom na predaj v obci Iža
Prijímame aj platby
v kryptomenách!
Symbol
Instagram
Odber noviniek
© Všetky autorské práva vyhradené
EN SK

AKTUÁLNE ZNÍŽENÁ CENA! Rodinný dom na predaj v obci Iža

sunset house
  • Lokalita:
    Iža
  • Mobil:
    0905 613 821
  • Cena:
    165 000 €

Exkluzívne ponúkam na predaj rodinný dom v obci Iža. Dom sa nachádza v príjemnej a tichej ulici. Rozloha pozemku je 756m2, úžitková plocha domu je 140m2 a garáž o výmere 24m2.

V dome sa nachádzajú 4 izby, 2 kúpeľňe, 2 toalety, balkón a je čiastočne podpivničený.

Dom prešiel rekonštrukciou v roku 2021. Bol zateplený, nová fasáda, plastové okná a vchodové dvere, nový plynový komín, ďalší komín, ktorý je možné využívať buď na kúrenie na tuhe palivo alebo prirobiť krb. Rovnako bola vymenená izolácia na streche domu aj garáži, aj s oplechovaním. V dome boli v niektorých častiach vymenené elektrické vedenia, v kúpeľni aj vodovodné potrubia. Vymenené bolo aj plynové kúrenie spolu s radiátormi a plynovým kotlom. Dom má tieto inžinierske siete: plyn, elektrinu, mestskú vodu, žumpu a studňu, ktorá sa dá napojiť aj na dom.

V záhrade sa nachádza garáž o veľkosti 24m2, miestnosť na uskladnenie rôznych záhradných pomôcok a ďalší priestor na rôzne využitie. Pozemok je rovinatý, vo veľmi dobrom a peknom stave, kde si každý môže nájsť to svoje, či už pestovanie zeleniny alebo vytvorenie si oázy pokoja.

Dom čiastočne potrebuje rekonštrukciou interiéru, čo ale môže byť pre nového majiteľa výhoda, pretože si to prerobí podľa svojho vkusu. Výhodou je, že nepotrebuje nejakú extrémne veľkú rekonštrukciu z vonku alebo výmeny inžinierskych sieti.

Neváhajte a kontaktujte ma ešte dnes!

Verím, že spolu nájdeme nie len Váš DOM ale aj Váš DOMOV !

Priamy kontakt maklér: +421 918 574 451

Úžitková plocha

140 m2

Izby

3 izieb

Výmera pozemku

756 m2

Status

tichá a príjemná lokalita

Predajte nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmienok!

MOBIL
banner

RS Mansory ponuka