RSMansory - NA PREDAJ, 2-izbový byt, Bytča – Jablone
Prijímame aj platby
v kryptomenách!
Symbol
Instagram
Odber noviniek
© Všetky autorské práva vyhradené
EN SK

NA PREDAJ, 2-izbový byt, Bytča – Jablone

sunset house
  • Lokalita:
    Bytča
  • Mobil:
    0905 613 821
  • Cena:
    127 230 €
Na predaj 2-izbový byt v novostavbe v Bytči. Projekt je známy pod názvom Thurzove sady – Jablone. Byt sa nachádza na 2.NP s výťahom. Úžitková plocha bytu je 42,85 m2 + balkón 5,66 m2. Dispozičné riešenie bytu je nasledovné: vstupná chodba, kuchyňa prepojená s obývacou izbou, spálňa, kúpeľňa s WC. Výstup na loggiu je z oboch miestností. K bytu prislúcha vlastné parkovacie miesto a pivničná kobka o rozlohe 1,74 m2, ktorá sa nachádza na poschodí v blízkosti bytu. Na prízemí sú spoločné priestory zabezpečené kamerovým systémom (vhodné na úschovu bicyklov alebo kočíkov).
Bytový dom je murovaný z tehly a zateplený minerálnou vlnou. Vďaka rekuperácií prívodu vzduchu sú nízke mesačné náklady. Správcom je MPM správcovská spoločnosť.
Byt s južnou orientáciou sa nachádza v novovybudovanej a tichej lokalite. Mesto Bytča poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (materská škola, základná škola, gymnázium, súkromná stredná odborná škola, potraviny, reštaurácie, kostol, záhradníctvo, fitness a kaštieľ).
Cena nehnuteľnosti je 127 230 €.

Úžitková plocha

42.85 m2

Izby

2 izieb

Výmera pozemku

42.85 m2

Status

Voľný ihneď

Predajte nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmienok!

MOBIL
banner

RS Mansory ponuka