RSMansory - Rezervovaný – NA PREDAJ, 2-izbový byt, Varín
Prijímame aj platby
v kryptomenách!
Symbol
Instagram
Odber noviniek
© Všetky autorské práva vyhradené
EN SK

Rezervovaný – NA PREDAJ, 2-izbový byt, Varín

sunset house
  • Lokalita:
    Varín
  • Mobil:
    0905 613 821
  • Cena:
    139 000 €

Na predaj 2-izbový byt v obci Varín, vzdialenej 10 km od mesta Žilina. Byt s rozlohou 58,20 m2 + balkón 4 m2 sa nachádza na 2/2 poschodí bytového domu. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s WC, šatníka, kuchyne, obývacej izby a spálne. V byte sú plastové okná, kuchynská linka Oresi so zabudovanými spotrebičmi, v izbách plávajúce podlahy, v chodbe a kúpeľni je dlažba. Orientácia bytu je na západ a sever. K bytu prislúcha pivnica + spoločná miestnosť na odkladanie bicyklov (kočikáreň). K bytu patrí 1 parkovacie miesto vo dvore bytového domu. Výhodou sú nízke mesačné náklady a vlastná kotolňa.

Byt sa nachádza v nadstavbe bytového domu. Kolaudácia prebehla v roku 2014. V bytovom dome sa nachádza 9 bytových jednotiek. Správcom je MPM správcovská spoločnosť.

Byt je možné kúpiť aj ako investičnú nehnuteľnosť s okamžitým nájomcom.

Byt sa nachádza v blízkosti centra obce s kompletnou občianskou vybavenosťou (materská škola, základná škola, TESCO, COOP Jednota, reštaurácia, detské ihrisko, všeobecný lekár, lekáreň, kostol, obecný úrad, záhradníctvo, autobusová zastávka).

Byt sa predáva takmer kompletne zariadený a je k dispozícií ihneď k nasťahovaniu.

Cena nehnuteľnosti je 139 000 €.

Úžitková plocha

58.2 m2

Izby

2 izieb

Výmera pozemku

58.2 m2

Status

Voľný ihneď

Predajte nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmienok!

MOBIL
banner

RS Mansory ponuka