RSMansory - Na predaj dvojgeneračný dom v Komárne
Prijímame aj platby
v kryptomenách!
Symbol
Instagram
Odber noviniek
© Všetky autorské práva vyhradené
EN SK

Na predaj dvojgeneračný dom v Komárne

sunset house
 • Lokalita:
  Komárno
 • Mobil:
  0905 613 821
 • Cena:
  290 000 €

Ponúkam na predaj rodinný dvojgeneračný dom priamo v Komárne v tichej a príjemnej lokalite. Dom bol postavený v roku 1969 a zrekonštruovaný v roku 2002. Jeho veľkorysá rozloha je 290m2 a pozmok má 550m2. Na pozemku sa nachádza garáž o veľkosti 25m2 a za garážou je miestnosť, ktorá môže mať mnoho využití o veľkosti 16m2.

Dom sa skladá z dvoch bytových jednotiek:

 1. Má rozlohu 95m2. Dispozícia je vstupná chodba, samosatné WC, obývacia miestnosť, kuchyňa s jedálňou a kuchynskou linkou. Na poschodí sa nachádzajú 2 nepriechodné izby a kúpeľňa s toaletou.
 2. Má rozlohu 190m2. Dispozícia je vstupná chodba, kuchyňa s jedálňou a kuchynskou linkou, špajza, pracovňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou a priestranná obývacia miestnosť. Na poschodí sa nachádza priestranná spálňa s rolldoor skriňou, dve nepriechodné izby a kúpeľňa s vaňou a toaletou.

Dom prešiel rekonštrukciou. Z inžinierskych sietí sa tu nachádza elektrina, plyn, mestská voda, kanalizácia a vŕtaná studňa. Nachádzajú sa tu dva plynové kotle a 2 elektrické bojlere. Dom je z polovice podpivničený. Za domom sa nachádza veľká terasa, ktorá sa ešte dokončuje.

Výhodou tohto domu je lokalita, tichá nefrekventovaná ulica, dve samostatné bytové jednotky, každá má vlastný vchod. Je to aj výhodná investícia, kde môžete bývať a druhú časť prenajať.

Neváhajte a kontaktujte ma ! Dohodnite si obhliadku už dnes.

Priamy kontakt maklér +421 918 574 451

Úžitková plocha

290 m2

Izby

izieb

Výmera pozemku

550 m2

Status

dvojgeneračný s možnosťou prenájmu jeden jednotky

Predajte nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmienok!

MOBIL
banner

RS Mansory ponuka