RSMansory - NA PREDAJ, novostavba rodinného domu, Kotešová
Prijímame aj platby
v kryptomenách!
Symbol
Instagram
Odber noviniek
© Všetky autorské práva vyhradené
EN SK

NA PREDAJ, novostavba rodinného domu, Kotešová

sunset house
  • Lokalita:
    Kotešová
  • Mobil:
    0905 613 821
  • Cena:
    201 000 €

Na predaj 4-izbový rodinný dom v tichej časti obce Kotešová, vzdialenej 4 km od okresného mesta Bytča a 16 km od krajského mesta Žilina. Rodinný dom s úžitkovou plochou 117 m2 + 24 m2 terasa sa nachádza na slnečnom pozemku o veľkosti 498 m2.

Dispozičné riešenie domu je nasledovné: zádverie, kuchyňa prepojená s obývacou izbou s prípravou na krb, špajza, technická miestnosť s prípravou na toaletu a umývadlo, veľká kúpeľňa s prípravou na WC, 2 umývadlá, sprchový kút/vaňu a práčku so sušičkou, 2 samostatné izby, spálňa, kúpeľňa s prípravou na WC, bidet, sprchový kút a umývadlo.

Drevodom je zateplený 20 cm polystyrénom. Kúrenie je podlahové zabezpečené elektrickým kotlom. Príprava teplej vody je hybridným bojlerom. V dome sú pripravené rozvody na rekuperáciu. Odpad je riešený žumpou. V obci je plánované vybudovanie verejnej kanalizácie v horizonte 2 rokov. Studená voda je privedená do domu zo studne, ktorá sa nachádza na pozemku. V dome sú nainštalované vonkajšie elektrické žalúzie na oknách.

Výhodou sú nízke mesačné náklady a samostatný vstup do každej izby.

V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť (materská škola, základná škola, obecný úrad, COOP Jednota, potraviny Koruna, pohostinstvá, pošta, knižnica, kostol).

Videoobhliadka: youtube.com/watch?v=ae-Cuo9CTAw

Cena nehnuteľnosti je 201 000 € (pri rýchlom jednaní možná dohoda).

Úžitková plocha

117 m2

Izby

4 izieb

Výmera pozemku

498 m2

Status

Voľný ihneď

Predajte nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmienok!

MOBIL
banner

RS Mansory ponuka