Prijímame aj platby
v kryptomenách!
Symbol
Instagram
Odber noviniek
© Všetky autorské práva vyhradené
EN SK

NA PREDAJ, rodinný dom 12 km od mesta Žilina

sunset house
  • Lokalita:
    Žilina
  • Mobil:
    0905 613 821
  • Cena:
    629 000 €

6 izbový rodinný dom so slnečným pozemkom na predaj.1
Stavba je situovaná v Obci Rajecké Teplice časti Poluvsie. Pri dome sa nachádza garáž pre 4 autá s vlastným vykurovaním a solárnym ohrevom. Garáže je možné využiť aj na podnikanie, prípadne dielňu a pod., pred plotom ( na pozemku ) je možnosť zaparkovať ďalšie 4 autá.
Rodinný dom je po stavený 25 rokov na pozemku o výmere 2041m2. Na prízemí sa nachádza technická miestnosť, 2x kuchyňa, izba a spoločenská miestnosť s výstupom na upravenú terasu s bazénom.
Poschodie má 3x detská izba, 1x hlavná spálňa so šatníkom a výstupom na priestranný balkón, priestrannú kúpeľňu s klasickou vaňou, rohovou vaňou, sprchovým kútom, WC, a saunou.
Kúrenie v dome je zabezpečená plynom, v obývacej miestnosti sa nachádza krb, voda je obecná, odpad ČOV.
Pozemok je svahovitý upravený do kaskád. Časť pozemku je ohradené pre celodenný výbeh pre psa. Na pozemku sa nachádza ovocný sad, skleník, terasa s bazénom, pod terasou sa nachádza pivnica pre uskladnenie ovocia a zeleniny.
Z terasy a pozemku je krásny panoramatický výhľad s južnou orientáciou. Určite odporúčame vidieť túto jedinečnú nehnuteľnosť.

Rajecké Teplice sú známe kúpeľmi Aphrodite a termálnym kúpaliskom. V meste sa nachádza kompletná občianska vybavenosť (materská škola, základná škola, potraviny, reštaurácie, kostol, fitnescentrum, tenisové kurty).

Cena nehnuteľnosti je 629 000 €.

Úžitková plocha

236 m2

Izby

6 izieb

Výmera pozemku

2041 m2

Status

25 ročná stavba

Predajte nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmienok!

MOBIL
banner

RS Mansory ponuka