RSMansory - NA PREDAJ, rodinný dom 7 km od Kysuckého Nového Mesta
Prijímame aj platby
v kryptomenách!
Symbol
Instagram
Odber noviniek
© Všetky autorské práva vyhradené
EN SK

NA PREDAJ, rodinný dom 7 km od Kysuckého Nového Mesta

sunset house
  • Lokalita:
    Kysucké Nové Mesto
  • Mobil:
    0905 613 821
  • Cena:
    325 000 €

Na predaj 5-izbový rodinný dom v tichej časti obce Snežnica, vzdialenej 11 km od krajského mesta Žilina a 7 km od okresného mesta Kysucké Nové Mesto. Rodinný dom s úžitkovou plochou 300 m2 sa nachádza na slnečnom pozemku o veľkosti 737 m2. Na prízemí sa nachádza kuchyňa prepojená s obývacou miestnosťou, spálňa, špajza, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Na poschodí sú 3 obytné miestnosti, kúpeľňa s vaňou a samostatné WC. V suteréne je možné vytvoriť ďalšiu bytovú jednotku, kde sa nachádza sauna a sprchový kút.

Dom je zateplený a postavený v roku 2006 z tehly Porotherm. Na pozemku sa nachádza murovaná dvojgaráž a altánok. Kúrenie je podlahové v kombinácií s ústredným pomocou plynového kondenzačného kotla. Dom je napojený na obecný vodovod, kanalizáciu a plynovod. V spodnej časti domu sú nainštalované elektrické žalúzie na oknách. Dom je zabezpečený alarmom a kamerovým systémom.

V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť (materská škola, základná škola, obecný úrad, potraviny, pohostinstvo, pošta, knižnica, kostol, MHD).

Cena nehnuteľnosti je 325 000 €.

Úžitková plocha

300 m2

Izby

5 izieb

Výmera pozemku

737 m2

Status

Voľný ihneď

Predajte nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmienok!

MOBIL
banner

RS Mansory ponuka