RSMansory - NA PREDAJ výnimočný 3izbový byt v Trenčíne
Prijímame aj platby
v kryptomenách!
Symbol
Instagram
Odber noviniek
© Všetky autorské práva vyhradené
EN SK

NA PREDAJ výnimočný 3izbový byt v Trenčíne

sunset house
  • Lokalita:
    Trenčín
  • Mobil:
    0905 613 821
  • Cena:
    0 €

Realitný servis Mansory Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3-izbový byt s KLIMATIZÁCIOU a všetkými spotrebičmi v obľúbenej lokalite Sihoť na Žilinskej ulici v Trenčíne

Byt s rozlohou 73,5 m2 a priestranným balkónom je orientovaný na dve svetové strany SEVER – JUH a nachádza sa na 7. poschodí z 8 panelového bytového domu s vynikajúcou dostupnosťou.

Dispozične riešenie bytu je vstupná chodba, na ľavej strane sa nachádza detská izba, na pravej strane priestranný šatník s posuvnými zrkadlovými dverami, ďalej chodba s úložným priestorom a kancelárskym kútom. Z chodby sú dostupné všetky ostatné miestnosti ako spálňa, kúpeľňa, samostatné WC s umývadlom, obývačka prepojená s kuchyňou, balkón.

Bytový dom je kompletne zrekonštruovaný a zateplený. V roku 2022 prebehla rozsiahla rekonštrukcia balkónov, výmena výťahu a kompletná výmena rozvodov vody, odpadu a plynu „stupačky“

Vstup do bytového domu je možný z dvoch strán, pričom vo vstupe sa nachádza výťah priamo od prízemia, čím je tak zabezpečený bezbariérový vstup do objektu.

Úžitková plocha

74 m2

Izby

3 izieb

Výmera pozemku

74 m2

Status

Predajte nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmienok!

MOBIL
banner

RS Mansory ponuka