Prijímame aj platby
v kryptomenách!
Symbol
Instagram
Odber noviniek
© Všetky autorské práva vyhradené
EN SK

NA PRENÁJOM, novostavba rodinného domu, Bytča

sunset house
  • Lokalita:
    Bytča
  • Mobil:
    0905 613 821
  • Cena:
    1 000 €

Na prenájom novostavba 5-izbového 2-poschodového rodinného domu v radovej zástavbe v Bytči. Dom je postavený na pozemku o výmere 306 m2. Úžitková plocha domu je 120 m2. Na prízemí sa nachádza WC, obývacia izba prepojená s kuchyňou, 1 izba a technická miestnosť pod schodiskom. Na poschodí sa nachádza spálňa so šatníkom, 2 izby, kúpeľňa spojená s WC a bidetom, ktorá disponuje vaňou aj sprchovým kútom.

Súčasťou domu bude kuchynská linka so spotrebičmi (chladnička, mraznička, umývačka, mikrovlnná rúra, elektrická rúra, elektrická platňa, digestor).

Dom je postavený z tehly a napojený na verejný vodovod, verejnú kanalizáciu, elektriku a optický internet. Plyn je na hranici pozemku. Vykurovanie je podlahové infra kúrenie – možnosť regulovať teplotu termostatom v jednotlivých izbách. V každej izbe bude klimatizácia a zabudované elektrické žalúzie. Na streche rodinného domu je príprava na fotovoltaiku. Pred domom je parkovacia plocha pre 2 autá.

Dom sa nachádza v tichej, okrajovej časti mesta v blízkosti prírody. Pešou chôdzou je dostupná kompletná občianska vybavenosť (materská škola, základná škola, gymnázium, súkromná stredná odborná škola, potraviny, reštaurácie, kostol, záhradníctvo, fitness a kaštieľ).

Cena mesačného prenájmu vrátane energií je 1 000 € + 2x depozit pri podpise zmluvy o prenájme.

Úžitková plocha

120 m2

Izby

5 izieb

Výmera pozemku

306 m2

Status

Voľný ihneď

Predajte nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmienok!

MOBIL
banner

RS Mansory ponuka