RSMansory - ***NOVINKA*** len u nás rodinný dom Štúrovo
Prijímame aj platby
v kryptomenách!
Symbol
Instagram
Odber noviniek
© Všetky autorské práva vyhradené
EN SK

***NOVINKA*** len u nás rodinný dom Štúrovo

sunset house
 • Lokalita:
  Štúrovo
 • Mobil:
  0905 613 821
 • Cena:
  180 000 €

Exkluzívne ponúkam na predaj rodinný dom s krásnym pozemkom v meste Štúrovo. Dom sa nachádza vo veľmi príjemnej a tichej lokalite mesta, blízko termálneho kúpaliska cca 1km. Bol postavený v roku 1989, tehlový a vo veľmi dobrom stave.

Dom má zastavanú plochu 200m2, úžitkovú 600m2. Dom je podpivničený. Veľkorysá rozloha pozemku je 1066m2, kde sa dá oddychovať ale zároveň si viete spraviť psycho-hygienu vo forme záhradkárstva.

Dispozícia domu:

 • vstupná chodba, kde sa nachádza miestnosť využívaná ako vstupný šatník, priestranná kúpeľňa s vaňou, bidetom, samostatné WC, kuchyňa s jedálňou na denné využitie a špajza,  ďalej pokračujeme do priestrannej haly, kde sa nachádzajú veľké kachle, ktoré dodávajú tejto miestnosti šmrnc, v tejto miestnosti sa nachádza aj krb, z tejto miestnosti sa cez zaťahovacie dvere presúvame do priestrannej  obývacej miestnosti s jedálňou, ktorú viete využívať na slávnostnejšie stretnutia
 • s haly sa menším dreveným schodiskom presúvame na tzv. medziposchodie, kde sa nachádzajú 3 nepriechodné izby a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou
 • tento dom disponuje aj ďalším poschodím (podkrovie), kde je zavedená elektrina, plyn, voda a nachádzajú sa tam 4 miestnosti v stave holobytu.
 • v pivničných priestoroch sa nachádza garáž s automatickou bránou, práčovňa, kotolňa, kde sa nachádza plynový kotol, kotol na tuhé palivo a taktiež elektrický kotol a bojler, ďalej letná kuchyňa s komorou a priestranná izba.

Na celom dome sú drevené okná, drevené parkety a vo vstupnej chodbe je mramorová dlažba. V záhrade sa nachádza zakrytá terasa a ďalšia garáž s miestnosťou na uskladnenie záhradných vecí. Záhrada je príjemná, priestranná a má mnoho využití, či už na nejakú oddychovú zónu s bazénom, ale aj na pestovanie vlastnej zeleniny či ovocia.

Veľkou výhodou môže byť aj investícia do prerobenia domu na podnikateľské účely napríklad  na penzión s reštauráciou v blízkosti termálneho kúpaliska, centrumu mesta Štúrovo, či slávnej Baziliky v Ostrihome.

NENECHAJTE SI UJSŤ TÚTO PONUKU !

Dohodnite si obhliadku ešte dnes. Priamy kontakt maklér +421 918 574 451. Teším sa na stretnutie s Vami.

 

Úžitková plocha

600 m2

Izby

5 izieb

Výmera pozemku

1066 m2

Status

TOP stav

Predajte nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmienok!

MOBIL
banner

RS Mansory ponuka