RSMansory - Nenechajte si ujsť túto ponuku! Bývajte v centre mesta !
Prijímame aj platby
v kryptomenách!
Symbol
Instagram
Odber noviniek
© Všetky autorské práva vyhradené
EN SK

Nenechajte si ujsť túto ponuku! Bývajte v centre mesta !

sunset house
  • Lokalita:
    Komárno
  • Mobil:
    0905 613 821
  • Cena:
    95 000 €

Exkluzívne len u nás ponúkam na predaj tento 3 izbový  byt  v blízkosti centra mesta Komárno. Byt má rozlohu 67m2 a tri veľké balkóny. Nachádza sa na 1/7 poschodí obytného domu. K bytu prislúcha veľká pivnica v suteréne na poschodí komora.

Dispozícia bytu:

  • vstupná chodba, špajza, ktorá sa dá využívať ako šatník, priestranná obývacia miestnosť odkiaľ sa ide na prvý balkón, kuchyňa s jedálňou, z ktorej sa ide na druhý balkón, za kuchyňou sa nachádza kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta a dve nepriechodné izby, z jednej z nich sa ide na posledný balkón.

Byt prešiel konštrukciou. Vymenené boli všetky IS, murované jadro, plastové okná s vnútornými žalúziami a sieťkami, v kuchyni kuchynská linka, dlažba, kúpeľňa a toaleta. V izbách sa nachádzajú pôvodné drevené parkety, ktoré boli tiež zrekonštruované.V byte ostáva sporák, mikrovlná rúra, práčka, televízor, komplet kuchyňa a ostatné zariadenie je na dohode.

Výhodou bytu je jeho poloha. Peši máte všetko na skok, obchody, nemocnica, tržnica, škola, škôlka ale aj samostatné centrum.

Nepremeškajte bývať vo výbornej lokalite s príjemnými susedmi !

Dohodnite si obhliadku už dnes! Teším sa na stretnutie s Vami!

 

Úžitková plocha

67 m2

Izby

3 izieb

Výmera pozemku

67 m2

Status

ihneď voľný

Predajte nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmienok!

MOBIL
banner

RS Mansory ponuka