Prijímame aj platby
v kryptomenách!
Symbol
Instagram
Odber noviniek
© Všetky autorské práva vyhradené
EN SK

***NOVINKA***Chcete bývať v centre mesta Komárna?

sunset house
  • Lokalita:
    Komárno
  • Mobil:
    0905 613 821
  • Cena:
    100 000 €

Exkluzívne len u nás ponúkam na predaj tento 3 izbový  byt na skok od centra mesta Komárno. Byt má rozlohu 67m2 a tri veľké balkóny. Nachádza sa na 1/7 poschodí obytného domu. K bytu prislúcha veľká pivnica v suteréne na poschodí komora.

Dispozícia bytu:

  • vstupná chodba, špajza, ktorá sa dá využívať ako šatník, priestranná obývacia miestnosť odkiaľ sa ide na prvý balkón, kuchyňa s jedálňou, z ktorej sa ide na druhý balkón, za kuchyňou sa nachádza kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta a dve nepriechodné izby, z jednej z nich sa ide na posledný balkón.

Byt prešiel konštrukciou. Vymenené boli všetky IS, murované jadro, plastové okná s vnútornými žalúziami a sieťkami, v kuchyni kuchynská linka, dlažba, kúpeľňa a toaleta. V izbách sa nachádzajú pôvodné drevené parkety, ktoré boli tiež zrekonštruované.V byte ostáva sporák, mikrovlná rúra, práčka, televízor, komplet kuchyňa a ostatné zariadenie je na dohode.

Výhodou bytu je jeho poloha. Peši máte všetko na skok, obchody, nemocnica, tržnica, škola, škôlka ale aj samostatné centrum je na skok.

 

Úžitková plocha

67 m2

Izby

3 izieb

Výmera pozemku

67 m2

Status

ihneď voľný

Predajte nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmienok!

MOBIL
banner

RS Mansory ponuka