RSMansory - ***NOVOSTAVBA*** BUNGALOV na predaj- Kostolná pri Dunaji
Prijímame aj platby
v kryptomenách!
Symbol
Instagram
Odber noviniek
© Všetky autorské práva vyhradené
EN SK

***NOVOSTAVBA*** BUNGALOV na predaj- Kostolná pri Dunaji

sunset house
  • Lokalita:
    Kostolná pri Dunaji
  • Mobil:
    0905 613 821
  • Cena:
    245 000 €

Ponúkam na predaj rodinný dom typ bungalov  v obci Kostolná pri Dunaji. Kolaudácia 11/2022. Dom  má 98m2 a pozemok o rozlohe 500m2.

Dom je v stave na dokončenie podľa vlastného vkusu. Má elektrické podlahové kúrenie, v každej izbe čidla na ovládanie. Je postavený z tehly Heluz, zateplený 15cm izoláciou (polystyrén), strecha škridla, plastové okná, príprava na klimatizáciu v každej izbe, príprava na krb, príprava na vonkajšie žalúzie a na bezpečnostný systém. V celom dome sú dokončené zástrčky, vypínače a v každej izbe je kábeláž na internet. Z inžinierskych sietí sa tu nachádza elektrina, mestská voda, žumpa a príprava na studňu. V priebehu roka a pol by mala byť urobená kanalizácia. Okolie domu má dokončenú zámkovú dlažbu, oplotenie s bráničkou.

Dispozícia domu je vstupná chodba, odkiaľ sa ide do priestrannej obývacej miestnosti s kuchyňou, kde sa nachádza veľké okno s výstupom na priestrannú terasu, zvlášť je odčlenená spacia časť, kde sa nachádzajú 2 nepriechodné izby, kúpeľňa, kde je príprava na vaňu aj sprchu a technická miestnosť, kde je všetko pripravené na bojler, práčku a toaletu.

Výhodou domu je lokalita, príjemná tichá s mladými rodinami. Blízko do centra obce. A možnosť dokončiť si dom podľa vlastných predstáv a vlastného vkusu.

Nenechajte si ujsť túto ponuku! Dohodnite si obhliadku už dnes !

Prijamý kontakt maklér +421 918 574 451. Teším sa na stretnutie s vami!

Úžitková plocha

98 m2

Izby

3 izieb

Výmera pozemku

500 m2

Status

ihneď voľný

Predajte nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmienok!

MOBIL
banner

RS Mansory ponuka