RSMansory - Na predaj, Novostavba na kľúč 297m2, Žilina
Prijímame aj platby
v kryptomenách!
Symbol
Instagram
Odber noviniek
© Všetky autorské práva vyhradené
EN SK

Na predaj, Novostavba na kľúč 297m2, Žilina

sunset house
  • Lokalita:
    Žilina
  • Mobil:
    0905 613 821
  • \
  • Cena:
    229 000.00 €
Novostavba 3-izbového bungalovu v obci Žilina časť Žilinská Lehota.

Stavba je dokončená na kľúč, v cene je zahrnutá kuchynska linka podľa výberu( nábytok nie je súčasťou predaja ). Dom je postavený na pozemku o výmere 297 m2 so zastavanou plochou 79m2. Pozemok je situovaný v bočnej ulici s asfaltovým prístupom. Za pozemkom sa momentálne nachádza lúka. Pozemok ponúka množstvo využití na dokončenie ( altánok, prístrešok alebo garáž pre auto )
Samotná stavba obsahuje v interiéri: vstupnú chodbu, WC (geberit s možnosťou napojenia na vyhrievanú dosku) kúpeľňa( sprchový kút), denná časť obsahuje obývaciu miestnosť spojenú s kuchyňou, dve samostatné spálne, technická miestnosť s komínom pre prípravu na krb. Teplovodné podlahové kúrenie napojené na tepelné čerpadlo. Obecný vodovod napojený do domu, príprava na vonkajšiu vodu do záhrady, odpad - 12m3 žumpa, žumpa ma elektrickú prípravu na signalizovanie plnosti. Zateplenie minerálnou vlnou. Celý dom aj vonkajší oporný múr sú odvodnené do vsakovacej jamy.

Veľkou výhodou sú minimálne mesačné náklady na chod tohto domu. Ideálne pre mladú rodinku s dieťaťom. Dom je lacnejší ako podobná ponuka 3 izbového bytu s 1 parkovacím miestom v meste Žilina.

Vzdialenosť od centra 9 km.

Odporúčame vidieť osobne.
ID 1003

Úžitková plocha

67.00 m2

Kategória

Rodinný dom

Výmera pozemku

297.00 m2

Status

Voľný ihneď

Predajte nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmienok!

MOBIL
banner

RS Mansory ponuka