Prijímame aj platby
v kryptomenách!
Symbol
Instagram
Odber noviniek
© Všetky autorské práva vyhradené
EN SK
our office
  • Mobil:
    0905 613 821
  • Email:
    info@rsmansory.sk
  • Mestá:
    BA, ZA, KN

Skutočný príbeh
Vznik RS Mansory

Vznikli sme, aby sme to tu skvalitnili. V realitách sme každý deň už šiesty rok so šikovnými maklérmi, ktorých prioritou je spokojnosť klientov. Vďaka tomu disponujeme portfóliom viac ako 430 predaných nehnuteľností.

Pri predaji a kúpe nehnuteľností Vám poskytujeme komplexný servis. Makléri sú podporovaní advokátskou kanceláriou pre rýchle vybavenie všetkých požiadaviek. Efektívne a pre Vašu stranu bezstarostne. Riešime aj najmenšie detaily pre maximalizáciu Vašej spokojnosti.

Vaša referencia, naša reputácia.

Vždy vykonávame služby lepšie,
ako sa od nás očakáva.

- Majiteľ RSM, Lukáš Majerčík
6
rokov na trhu
445
predaných nehnuteľností
587
šťastných klientov
48
realít v ponuke

Hodnotenia RS Mansory

customer

Mgr. Pavol Chmelý

Banská Bystrica (cez Facebook)
Spolu s manželkou sme boli ohúrení kvalitou servisu. Predaj nášho domu v Banskej Bystrici prebehol bezstarostne a rýchlo, bez poplatkov navyše. Vďaka chalanom z RS Mansory!
customer

Tomáš Ambrovič

Žilina (cez Facebook)
Skúšal som nehnuteľnosť predať sám, pochopil som, že to musím nechať na profíkov, dostal som odporučenie na RS Mansory, a bol to fantastický krok, ich prístup a schopnosti sa ukázali ako kľúčové.
customer

Ema Svenská

Bratislava (cez Facebook)
Touto cestou by som sa chcela poďakovať realitnej kancelárii RS Mansory. Vidieť, že u vás je na prvom mieste klient, nie zisk! Váš prístup je profesionálny a ochotný. Ďakujem!
customer

Alexander Holík

Nitra (cez Facebook)
RS Mansory zabezpečili bezproblémový predaj bytu hlavne svojím prístupom k práci. Nevodili k nám zástup záujemcov, zabezpečili obhliadky pre "správnych" záujemcov, ktorí sa hodili.
customer

Gabriela Čekovská

Bratislava (cez Facebook)
S realitnou kanceláriou RS Mansory sme veľmi spokojní. Skvelí prístup k práci, radi vyhovejú keď treba, ochotní sa časovo prispôsobiť. Vrelo odporúčam daľším kupujúcim / predávajúcim.
customer

Ing. Miroslav Lukáč

Bratislava (cez Facebook)
V mene celej rodiny vrelo odporúčame každému! Požiadavkám ste nie len vyhoveli, ale násobne prekonali, časovo aj kvalitou. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s Vami. Ďakujeme!
customer

Peter Návojský

Komárno (cez Facebook)
Veľké poďakovanie tímu RS Mansory za skvelo odvedenú prácu, dokonalý servis, profesionálny a zodpovedný prístup. Za ich príjemnú komunikáciu. Rád sa v budúcnosti poradím a využijem znova Vaše služby.
customer

Iveta Honzová

Nitra (cez Facebook)
Veľmi oceňujem angažovanie chalanov z tímu RS Mansory v oblasti realít, snažia sa ísť o krok pred tými, pre ktorých je predaj nehnuteľnosti len práca. Ďakujem za pomoc, profesionálne znalosti a ochotu.
customer

Bc. Alex Dropár

Bratislava (cez Facebook)
Super servis! Som veľmi rád, že som si vybral RS Mansory. Povedal som im moje požiadavky a do pár dní ma kontaktovali s ponukou! Želám Vašej kancelárii veľa úspechov a ďalších spokojných klientov.
customer

Terézia Drobná

Komárno (cez Facebook)
Oceňujeme profesionálny prístup a otvorenosť. Počas procesu sme od nich dostávali pravidelné updaty ohľadom predaja. Prajeme v budúcnosti takých spokojných klientov, akých získal v Nás.
customer

Viera Farkašová

Nitra (cez Facebook)
Počas rýchlej konzultácie som povedala moje predstavy. Do týždňa sa mi ozvali, že pre mňa majú pripravené obhliadky presne podľa mojich predstáv. Kúpa prebehla rýchlo a príjemne. Ďakujem!
customer

Michal Balog

Banská Bystrica (cez Instagram)
Maximálna profesionalita. Ak hľadáte vysokú kvalitu v tomto obore, môžem len odporučiť. Ich skúsenosti na trhu určite využijem aj do budúcnosti. Skvelý prístup, super tím, všetko bez problémov vybavené!
customer

Žaneta Tóthová

Nitra (cez Facebook)
Spoluprácu hodnotím veľmi pozitívne. Čo sa týka plynulosti procesu a ich prehľade realitného trhu, nemám čo vytknúť. Úprimne odporúčam RS Mansory každému, kto sa chystá kupovať/predávať nehnuteľnosť.
customer

Mário Plavec

Banská Bystrica (cez Instagram)
Dokázali predať moju nehnuteľnosť podľa mňa expresne, s tým som vôbec nepočítal. Skutočne previedli predajom bezstarostne. Páči sa mi, že ako odborníci na správnom mieste, mi vedeli poradiť
customer

Richard Nota

Žilina (cez Facebook)
Chcem sa Vám poďakovať za profesionálnu prácu pri kúpe. Oceňujem ochotu pri realizácii všetkých náležitosti, zodpovednosť a zabezpečenie prevodu nehnuteľnosti, no v neposlednom rade za Vaše cenné rady.
customer

Marta Liptáková

Bratislava (cez Facebook)
Som dosť časovo zaneprázdnená a záležalo mi na kompletnom servise. Nezúčastňovala som sa na obhliadkach bytu a aj vo všetkom ostatnom som sa spoľahol oni moju dôveru nesklamal ani v najmenšom.

Predajte nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmienok!

MOBIL
banner

O nás

Vo svete realít staviame na hodnoteniach, preto Vám maximalizujeme zisk pri predaji a šetríme čas pri hľadaní ideálnymi ponukami.
Filtrovaná ponuka