RSMansory - Krásny bungalov na predaj
Prijímame aj platby
v kryptomenách!
Symbol
Instagram
Odber noviniek
© Všetky autorské práva vyhradené
EN SK

Krásny bungalov na predaj

sunset house
  • Lokalita:
    Komárno
  • Mobil:
    0905 613 821
  • \
  • Cena:
    343 200.00 €
Chcete bývať v rodinnom dome ale nechce sa Vám do prerábky alebo rovno do stavania nového domu?
Chcete bývať v dome, ktorý je pripravený hneď k nasťahovaniu? Kde nemusíte naozaj nič robiť iba doniesť svoje osobné veci?
Presne toto tu pre Vás mám !!!
Krásny rodinný dom typu bungalov v Komárne mestská časť Ďulov dvor.
Úžitková plocha domu je 200m2 plus dvojgaráž s automatickou bránou , do ktorej vojde viac ako len dve auta. Plocha pozemku je 739m2 .

Dispozícia domu je vstupná chodba, ktorá je oddelená sklenenými dverami ďalej priestranná chodba, dve nepriechodné izby využívané ako detské izby, technická miestnosť, ktorá zahŕňa tepelné čerpadlo, bojler, ktorý je napojený na solárne panely, zmäkčovač vody, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Dominantnou miestnosťou domu je obývačka, ktorá je v americkom štýle spojená s na mieru robenou kuchyňou, ktorá má ostrovček a všetky vstavané spotrebiče, v kuchynskej časti sa nachádza sedenie pre bežné dni a zvlášť je jedáleň na slávnostnejšie príležitosti. V tejto časti domu sa nachádza krb, ktorý Vám spríjemni zimné dni a večery a poslúži a dodá Vášmu domu to svoje čaro. V tejto časti sa nachádza aj spálňa, komora, veľmi priestranná kúpeľňa s vaňou a hosťovská miestnosť momentálne využívaná ako pracovňa. V celom dome sú LED a bodové svetlá. Mesačné režijné náklady sú 89€!!!

V štyroch izbách sa nachádzajú radiátory zvyšok je podlahové kúrenie. V tejto časti nie je kanalizácia takže dom má septik. Dom má 40m vŕtanú studňu. Na streche sa nachádzajú solárne panely, ktoré slúžia na ohrievanie vody, fotovoltalika, ktorá Vám v dnešnej dobre ušetrí peniaze za elektrinu, nedávno bolo namontované tepelné čerpadlo ,čo má tiež svoje výhody.  Dom má plastové okná s vonkajšími elektrickými roletami. Na celom pozemku je závlahový systém. Pozemok má krásny trávnik a rôzne skalkové kríky a dáva novým majiteľom možnosť ešte na iné možnosti . Vchod na pozemok je tak isto udržiavaný a krásne upravovaný.

Výhodou domu je lokalita, stav a samozrejme cena.

Zaujala Vás táto ponuka? Neváhajte a kontaktuje ma!

Teším sa na stretnutie s Vami.

Priamy kontakt na makléra 0918 574 451.


ID 1034

Úžitková plocha

200.00 m2

Kategória

Rodinný dom

Výmera pozemku

739.00 m2

Status

Voľný ihneď

Predajte nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmienok!

MOBIL
banner

RS Mansory ponuka