RSMansory - Bývajte a podnikajte zároveň !
Prijímame aj platby
v kryptomenách!
Symbol
Instagram
Odber noviniek
© Všetky autorské práva vyhradené
EN SK

Bývajte a podnikajte zároveň !

sunset house
  • Lokalita:
    Veľký Meder
  • Mobil:
    0905 613 821
  • \
  • Cena:
    209 000.00 €
Máte radi mesto, no zároveň chcete kľud a pokoj v okolí svojho domu?

Radi navštevujete termálne kúpaliská s rôznymi atrakciami?

Chcete bývať v dome, kde netreba investovať do rekonštrukcie?

Mali by ste chuť podnikať priamo v dome ?

Odpovedali ste na všetky otázky áno? Tak čítajte ďalej :)

Ponúkam na predaj rodinný dom v srdci termálneho mesta, s bohatou návštevnosťou turistov a to priamo vo Veľkom Meder, v tichej ulici, približne len 2km od termálneho kúpaliska. Dom stojí na pozemku o rozlohe 394m2, jeho zastavaná plocha je 160m2 a úžitková približne 210m2. Kolaudovaný bol v roku 1990 a postavený z kvádrov.

Dom je svojou dispozíciou trošku atypický :

vstupná priestranná chodba, kde sa nachádza šatník na odkladanie kabátov, toaleta, práčovňa so vstavanou roll-door skriňou, odtiaľto sa ďalej ide na medziposchodie, kde sa nachádza kuchyňa so vstavanou kuchynskou linkou, spotrebičmi ako plynová varná doska, elektrická rúra, umývačka riadov a špajza, priestranná svetlá jedáleň, odkiaľ je východ na terasu a dostatočne veľká obývacia miestnosť s kachalami, ktoré Vám v zimných mesiacoch zohrejú telo aj dušu
poschodie disponuje 2 nepriechodnými izbami, jednou menšou izbou vhodnou na pracovňu a kompletne zrekonštruovanou kúpeľňou s vaňou, sprchovým kútom a toaletou
pod domom sa nachádza suterén s vlastným vstupom aj z vonku, ktorý bol v minulosti využívaný na prenájom turistom, ktorý zavítali do tohto mesta sa zrekreovať nachádzajú sa tam 2 izby, momentálne sa v jednej izbe nachádza posilovňa  v druhej sauna, kotolňa, kuchyňa, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a toaletou.

V dome sa nachádzajú všetky inžinierske siete. Kompletne bolo vymenené celé kúrenie aj s kotlom a radiátormi, drevené okná, drevené parkety, horná kúpeľňa, kuchyňa. Dom bol zateplený 5cm polystyrénom. Nachádza sa tu aj garáž s elektrickou bránou a vstupom priamo do domu.

Pozemok je krásne upravený, oplotený, s kovanou bránou a  nachádzajú sa tu ovocné aj okrasné stromy, kvetiny, kríky. Na terase si užijete slniečko skoro celý deň a preto sú tam namontované dve markízy , keď už opalovania budete mať dosť.

Výhodou tohto domu je poloha, ako som už spomínala Veľký Meder je termálne mestečko s dosť veľkou návštevnosťou turistov a keďže tento dom disponuje suterénom, ktorá má vlastný vchod zo záhrady, bolo by hriech to nevyužiť a nezačať podnikať :) Okrem tohto má mnoho iného, boli robené väčšie rekonštrukcie, ktoré vy už nemusíte riešiť a bude to potrebovať možno len pár kozmetických úprav.

Táto nehnuteľnosť má naozaj potenciál!

Zaujal aj Vás ?

Neváhajte a kontaktujte ma ešte dnes a rada Vám pomôžem nájsť nielen Váš DOM ale aj Váš DOMOV !

Teším sa na stretnutie s Vami!

Priamy kontakt maklér +421 918 574 451

ID 1043

Úžitková plocha

210.00 m2

Kategória

Rodinný dom

Výmera pozemku

394.00 m2

Status

Voľný ihneď

Predajte nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmienok!

MOBIL
banner

RS Mansory ponuka